Barbora Škodová

Chránená dielňa výzdoba Darčekové predmety

Kontakt

Hlavná 603/173
919 65 Dolná Krupá

Tel.:
0949 118 149 
E-mail:
[email protected] 
Web:
http://www.stylebybaska.sk/decoupage-a-sperky/

Charakteristika organizácie

Nemusíme sa ani dlho zamýšľať a zistíme, že zdravotné postihnutie spôsobuje takýmto občanom určité obmedzenie pri vykonávaní niektorých činností, avšak chceme dokázať a umožniť v prvom rade im,aby si uvedomili, že nemusia byť závislí na pomoci druhých.
Keď sa človek cíti potrebný, dodáva mu to energiu a dáva zmysel života. Platí to aj pre ľudí so zdravotným postihnutím, pri práci majú pocit sebarealizácie a začleňujú sa do normálneho života medzi zdravých občanov. Preto sme im dali šancu sa realizovať v našej dielničke a podieľať sa na výrobe ručne zdobených predmetov.

Naša chránená dielňa sa zaoberá detajlnou prácou dekorácii darčekových predmetov, taktiež reklamných pedmetov. Všetko je vyrábané ručne. Pracujeme najmä s drevom, ale aj inými materiálmi.

Reklamné predmety sa stali bežným artiklom, ktorý slúži spoločnostiam na ich zviditeľnenie u zákazníka. Sú to predmety s logom spoločnosti, s ktorými bude zákazník denne v kontakte a pripomenie si spoluprácu s Vami. Záleží len na Vás, akým spôsobom upútate pozornosť na svoju firmu.
Naša chránená dielňa predovšetkým ponúka ručne zdobené krabice na víno, ktoré sú vhodným darčekom pre zamestnancov a oslovia každého klienta. Vkusným spôsobom ozdobia vaše darčekové víno a ochránia fľašu proti poškodeniu. Krabicu je možné vyzdobiť logom vašej spoločnosti a dozdobiť ju podľa Vašich požiadaviek a prianí. Okrem krabíc na víno ponúkame aj peračníky, krabičky na doutníky, manžetové gombíky na ktorých môže byť vytlačené práve logo Vašej firmy!

Kontakt

Prostredníctvom tohto formulára kontaktujte organizáciu.